• Nowy

Amiplay BeHappy szelki dla psa watermelon

59,90 zł
Od: 59,90 zł
Brutto

Rozmiary:

S: Obwód szyi:17-27 cm, klatki piersiowej:26-35 cm, Dół taśmy:9-12 cm, Szerokość taśmy:1,5 cm

M: Obwód szyi:25-40 cm, klatki piersiowej:35-55 cm, Dół taśmy:13-20 cm, Szerokość taśmy:2 cm

L: Obwód szyi:35-60 cm, klatki piersiowej:50-75 cm, Dół taśmy:16-24 cm, Szerokość taśmy:2,5 cm

XL: Obwód szyi:45-85 cm, klatki piersiowej:65-95 cm, Dół taśmy:21-32 cm , Szerokość taśmy:2,5 cm

rozmiar
Ilość

Przeznaczenie Szelek regulowanych Guard dla psa

Szelki spacerowe dla psów ras małych i dużych. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, trwałe. Doskonale sprawdzą się podczas codziennych spacerów, długich wędrówek lub treningu. Nie krępują ruchów, równomiernie rozkładają nacisk, nie obciążają kręgosłupa.

Szelki Guard z serii BeHappy to doskonały wybór na codzienne spacery. Dzięki ergonomicznej budowie znakomicie przylegają, jednocześnie nie uciskając. Równomiernie rozkładają ciężar podczas spaceru, bądź treningu, tym samym nie obciążając kręgosłupa. Ten typ szelek najlepiej odpowiada wymogom i budowie anatomicznej psów dlatego świetnie sprawdzą się zarówno u psów dorosłych jak i szczeniąt. W okresie wzrostu bardzo ważne jest stosowanie odpowiedniego sprzętu, aby mięśnie oraz szkielet rozwijały się prawidłowo.

Wykonane są z miękkiej, wytrzymałej taśmy, dzięki czemu nie ma ryzyka otarć bądź wycierania sierści, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Są bardzo łatwe w czyszczeniu, wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką lub wyprać, gdy zajdzie taka potrzeba i znów są gotowe do użycia. Wszystkie okucia są bardzo wytrzymałe, dodatkowo wzmocnione obszyciami, co zapewnia bezpieczeństwo  podczas mocniejszego szarpnięcia w czasie spaceru.

Szelki guard są w pełni regulowane w trzech płaszczyznach z wychylną przednią obręczą, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie do różnych, nawet nietypowych psich sylwetek. Dzięki tak dużej regulacji dobierając rozmiar warto zwrócić uwagę na to, aby w czasie zakupu były dobre na psa z zachowaniem możliwości powiększenia, by wraz ze wzrostem analogiczne je powiększyć. Dzięki temu wystarczą na kilka miesięcy, co jest dodatkowym atutem.

Kolekcja BeHappy wyznacza nowy, kolorowy trend. To najlepszy wybór dla wszystkich, którzy mają już dość klasyki i lubią się wyróżniać. Firma amiplay wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów postawiła tu przede wszystkim na komfort i designerską kolorystykę. Cała seria BeHappy została wykonana z miękkiej taśmy, wykończonej w taki sposób, by nie powodować otarć, ani odparzeń, nawet podczas długotrwałego kontaktu ze skórą psa. Ponadto wprowadzono tu funkcjonalne rozwiązania, które podnoszą jakość produktów, a tym samym gwarantują ich niezawodność i jeszcze przyjemniejsze użytkowanie.

Kolekcja BeHappy powstała by przynosić uśmiech każdemu. Słodkie wzory wśród tropikalnych zieleni przenoszą w ciepłe krainy przez cały rok. Najlepsze, bezpieczne i funkcjonalne produkty amiplay, ubrane zostały we wzory pełne radości. Użyto najwyższej jakości materiałów, aby żywe kolory pozostały trwałe na długo.

Rozmiary: 

S:

Obwód szyi: 17-27 cm

Obwód klatki piersiowej: 26-35 cm

Dół taśmy: 9-12 cm

Szerokość taśmy: 1,5 cm

M:

Obwód szyi: 25-40 cm

Obwód klatki piersiowej: 35-55 cm

Dół taśmy: 13-20 cm

Szerokość taśmy: 2 cm

L:

Obwód szyi: 35-60 cm

Obwód klatki piersiowej: 50-75 cm

Dół taśmy: 16-24 cm

Szerokość taśmy: 2,5 cm

XL:

Obwód szyi: 45-85 cm

Obwód klatki piersiowej: 65-95 cm

Dół taśmy: 21-32 cm 

Szerokość taśmy: 2,5 cm

AMIPLAY