Amiplay obroża BeHappy dla psa jungle

32,99 zł
Od: 32,99 zł
Brutto

S: Obwód: 20-35 cm, Szerokość taśmy: 1,5 cm

M: Obwód: 25-40 cm, Szerokość taśmy: 2 cm

L: Obwód: 35-50 cm, Szerokość taśmy: 2,5 cm

XL: Obwód: 45-70 cm, Szerokość taśmy: 2,5 cm

rozmiar obroży
Ilość

Przeznaczenie Obroży regulowanej BeHappy dla psa

Obroża spacerowa dla psów ras małych. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, trwała, z dużym zakresem regulacji.

Obroża regulowana z serii BeHappy to doskonały wybór na codzienne spacery. Dodatkowo odporność obroży na warunki atmosferyczne to idealnie rozwiązanie na długie wędrówki. 

Wykonana jest z miękkiej, wytrzymałej taśmy, dzięki czemu nie ma ryzyka otarć bądź wycierania sierści, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Jest bardzo łatwa w czyszczeniu, wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką lub wyprać, gdy zajdzie taka potrzeba i znów jest gotowa do użycia.

Obroża posiada duży zakres regulacji, umożliwiając tym samym idealne dopasowanie. Wszystkie okucia  są bardzo wytrzymałe, wzmocnione obszyciami, tym samym zapewniając bezpieczeństwo podczas mocniejszego szarpnięcia w czasie spaceru.

Kolekcja BeHappy wyznacza nowy, kolorowy trend. To najlepszy wybór dla wszystkich, którzy mają już dość klasyki i lubią się wyróżniać. Firma amiplay wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów postawiła tu przede wszystkim na komfort i designerską kolorystykę. Cała seria BeHappy została wykonana z miękkiej taśmy, wykończonej w taki sposób, by nie powodować otarć, ani odparzeń, nawet podczas długotrwałego kontaktu ze skórą psa. Ponadto wprowadzono tu funkcjonalne rozwiązania, które podnoszą jakość produktów, a tym samym gwarantują ich niezawodność i jeszcze przyjemniejsze użytkowanie.

Kolekcja BeHappy powstała by przynosić uśmiech każdemu. Słodkie wzory wśród tropikalnych zieleni przenoszą w ciepłe krainy przez cały rok. Najlepsze, bezpieczne i funkcjonalne produkty amiplay, ubrane zostały we wzory pełne radości. Użyto najwyższej jakości materiałów, aby żywe kolory pozostały trwałe na długo.

It's sweet to BeHappy

Zalety obroży regulowanej BeHappy S dla psa:

-duży zakres regulacji;

-miękka, nie powoduje otarć;

-wzmocniona przeszyciami;

-mocny zatrzask;

-barwna kolorystyka;

-łatwa w czyszczeniu;

-odporna na warunki atmosferyczne;

-wykonana z najwyższej jakości materiałów;

-wyprodukowana w Polsce

Rozmiary:

S: 

Obwód: 20-35 cm

Szerokość taśmy: 1,5 cm

M:

Obwód: 25-40 cm

Szerokość taśmy: 2 cm

L:

Obwód: 35-50 cm

Szerokość taśmy: 2,5 cm

XL:

Obwód: 45-70 cm

Szerokość taśmy: 2,5 cm

AMIPLAY