Purina CAT CHOW 3w1 1.5kg

38,90 zł

(25,93 zł za kg)

Brutto
Ilość

PURINA CAT CHOW rozumie potrzeby żywieniowe Twojego kota i szanuje jego instynkt. Dlatego właśnie CAT CHOW 3w1 jest pełnoporcjową karmą, która wspomaga jego zdrowie każdego dnia i którą Twój kot będzie się spontanicznie cieszył.

Unikalna formuła 3w1:

- kule włosowe - pomaga kontrolować formowanie kul włosowych

- układ moczowy - zawiera zbilanowane składniki mineralne dla zdrowia układu moczowego

- kamień nazębny - ogranicza znacząco odkładanie kamienia nazębnego nawet o 40%

Bogata w mięso, ze źródłami wysokiej jakości białka w każdej porcji, aby pomóc utrzymać właściwą masę ciała.Szczególna kompozycja naturalnych składników, starannie dobranych ziół i warzyw (pietruszka, szpinak, marchewka, groszek). Wyselekcjonowane składniki tworzące smakowite połączenie, które koty spontanicznie wybierają. Bogata w witaminę E, aby wspomagać jego naturalną odporność.Zawiera pulpę buraczaną i cykorię, aby wspomóc prawidłowe działanie przewodu pokarmowego oraz pomóc zminimalizować nieprzyjemny zapach z kuwety.

Formuła o potrójnych korzyściach, o udowodnionym działaniu znacząco ograniczającym odkładanie się kamienia nazębnego nawet do 40%. Zawiera zbilansowane składniki mineralne dla zdrowia układu moczowego, a specjalnie opracowana formuła ze źródłami włókna pokarmowego, pomaga kontrolować formowanie się kul włosowych.

NESTLE