HERBAL PETS Zioła uzupełniajace dla koszatniczki 100g

7,90 zł

(79,00 zł za kg)

Brutto
Ilość

Ziola uzupelniające - koszatniczka

Jest to specjalnie dobrana mieszanka ziól stanowiaca wartosciowe uzupelnienie diety koszatniczek. Zawiera w swoim skladzie: owies, lucerne, jezówke, dziurawiec, rutwice, szalwie, tymianek, majeranek, platki kwiatu slonecznika i dzikiej rózy. Tymianek wplywa regulujaco na funkcje przewodu pokarmowego, reguluje procesy trawienia poprzez regulacje wydzielania soków trawiennych trzustki, dziala wzmacniajaco i przeciwbakteryjnie, wplywa na uklad oddechowy, zapobiega chorobom przyzebia i dziasel, zawiera witaminy z grupy B, C, sole mineralne litu i glinu. Majeranek wplywa regulujaco na funkcje przewodu pokarmowego, reguluje procesy trawienia poprzez regulacje wydzielania soków trawiennych zoladka i jelit, przeciwdziala nadmiernej fermentacji jelitowej, dziala przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo, wplywa regenerujaco na skóre, zawiera witaminy z grupy B ,C, karoten, sole mineralne.

Dlaczego proponujemy karmienie zwierząt produktami HERBAL PETS ?

 

• bo są zupełnie naturalne, bez jakichkolwiek sztucznych dodatków;

 

• są przysmakiem zwierząt domowych, a stosowane profilaktycznie mogą zapobiegać wielu chorobom;

 

• do produkcji używamy tylko nisko przetworzonych surowców roślinnych, suszonych w odpowiedniej temperaturze w taki sposób, aby nie straciły swoich leczniczych i odżywczych właściwości;

 

• nasze receptury stworzyli prawdziwi hodowcy hobbyści oraz miłośnicy zwierząt na podstawie wieloletnich doświadczeń, z myślą o zdrowiu swoich pupili.

HERBAL PETS